„Najpotężniejszą siłą na świecie jest zdeterminowany człowiek. Jedyną potężniejszą siłą jest grupa zdeterminowanych ludzi.”

Zaczęło się od wyprawy, gdzie kilka mniej lub bardziej zdeterminowanych do żeglowania osób jesienią popłynęło na Islandię.

Pięć tygodni rejsu regatowym jachtem w raczej trudnych warunkach w praktyce dowiodło sensu sloganu, który stał się naszą ideą.

Cóż to był za rejs…

Każdego roku kreując ciekawe rejsy zwiększamy nasze doświadczenie, rozwijamy i docieramy się jako grupa. Staramy się tworzyć imprezy interesujące nas samych – dlatego unikamy żeglowania po jednym akwenie, często pływamy tam, gdzie nas jeszcze nie było. Zwykle pomysł rejsu rodzi się w głowach kapitanów i uczestników poprzednich rejsów z JoinUs.

Chętnie podejmujemy współpracę z osobowościami zdolnymi wspólnie tworzyć żeglarskie projekty.

Nasze działania ukierunkowane są głównie na morze, ale prywatnie i bardziej amatorsko działamy na i innych obszarach. Dlatego jako grupa chętnie zaistniejemy w górach, na rajdach terenowych czy w powietrzu. Jeśli masz interesujący pomysł na spędzenie czasu i szukasz do tego ludzi, daj znać – razem będzie nam łatwiej dopiąć celu.

Nad profesjonalizmem przygotowania rejsu, doboru jachtów, koordynowania i logistyki imprezy czuwa S-KONCEPT. Decydując się popłynąć z nami zawierasz umowę z podmiotem gospodarczym o znanej historii.