To stolica północno- zachodniej turystycznej części Istrii. Większa  część linii brzegowej jest dostosowana ku uciesze turystów, dlatego amatorów wakacji w tej okolicy nigdy nie brakuje. Inna rzecz- czy da się tutaj odpocząć od zgiełku i hałasu? No cóż dla nas żeglarzy to nie problem- zawsze możemy wyjść w morze;-)

Miasteczko ma swoje początki z czasów rzymskich. Później stanowić miało wenecki dystrykt, o czym świadczyć może wąska zabudowa starej części miasta. Ją zdecydowanie warto jest odwiedzić!

Nawigacja

Prosto i łatwo, szczególnie jeśli chcesz trafić do Mariny ACI.

Znajdziemy tutaj sporą marinę ACI. Ceny raczej wysokie. Nie jest to jednak kłopot zatoka daje dobrą osłonę od wiatru i fali- z kotwiczeniem nie powinniśmy mieć większych kłopotów- spora zatoka i głębokość ok 5 m..

Atrakcje

Cała gama atrakcji jakie niosą ze sobą letnie kurorty, od pięknych plaż, basenów i miejsc dla naturystów po winiarnie i nocne kluby. Nieco średniowiecznych zabytków, piękny ryneczek.

Mapa

Video

Locje

Ankieta

Korzystaj z naszego Almanachu, planuj rejsy i podróże.

Będziemy zobowiązani jeśli zechcesz się podzielić Twoimi spostrzeżeniami dotyczącymi miejsc które poznasz lepiej niż my;-). Podziel się nimi i wypełnij ankietę, dzięki Tobie kolejni żeglarze lepiej przygotują się do podróży.